• OFFICE 365

• Všichni studenti i zaměstnanci mají k dispozici nástroje OFFICE 365 včetně možnosti stažení nejnovějších verzí aplikací Microsoft Office. Škola plně využívá služeb Office 365 společnosti Microsoft a rozšiřuje možnosti využití licencí této společnosti v licenčním programu EES (Enrollment for education solutions) při využití profesionálních desktopových a serverových technologií ve výuce i běžném provozu školy.
            Každý uživatel má k dispozici zabezpečený profesionální e-mail (50GB na uživatele),osobní i sdílené kalendáře,sukromé úložiště o velikosti až 1TB na dokumenty, fotografie, videa apod.
            Studenti Gymnazia mají nově k dispozici po dobu studia produkt Office Professional Plus pro svá soukromá PC, notebooky a tablety vždy v aktuální verzi s možností instalace až na pět libovolných zařízení.