•  TESTY NANEČISTO

Aktualizace 20. 1. 2021, 18:05

Bohužel nastala situace, že se testy nebudou moci z důvodu pandemie konat (Vzhledem k tomu, že cílem testů je vyzkoušení simulace reálných testů ve škole tak nějaká distanční on-line varianta by neměla smysl).

Podrobnější informace byly zaslány právě teď na kontaktní e-maily uvedené v přihláškách (Pokud Vám e-mail nepřišek, zkontrolujte, prosím, složku SPAM připadně hromadná pošta ve svém e-mailovém klientovi).

Stejně jako v předchozích letech nabízíme uchazečům možnost vyzkoušení testů přímo v naší škole za podmínek, které budou odpovídat "ostrým" testům (čas, záznamový arch). Konkrétní organizace testů bude samozřejmě v souladu s aktuální epidemiologickou situací a hygienickými pravidly.

Bohužel v současné době musíme být připraveni i na situaci, že se testy nebudou moci z důvodu pandemie konat (Vzhledem k tomu, že cílem testů je vyzkoušení simulace reálných testů ve škole tak nějaká distanční on-line varianta by neměla smysl).

Testy škola zdarma vyhodnotí a účastníkům těchto ilustračních testů poskytne výsledky (e-mailem).

Abychom mohli nachystat dostatečný počet testů a místností, potřebujeme, aby se zájemci o testování nanečisto zaregistrovali v internetovém formuláři, který bude zpřístupněn od 1. 1. 2021. Registrací souhlasí uchazeči s použitím údajů v registračním formuláři pro potřeby organizace, předání výsledků testů nanečisto a informací o přijímacím řízení v roce 2021.

(Registrace byla ukončena 20. ledna v 18:00).

Registrační formulář - klikněte

(od 1. 1. 2021)

Na e-mail zadaný v registraci bude zasláno potvrzení o registraci a po skončení registrace pozvánka k testům. Na stejný e-mail budou také zaslány výsledky testů.

Testy nanečisto proběhnou na ve dvou termínech – pro žáky z devátých tříd v úterý 26. ledna 2021 a pro žáky z pátých tříd ve středu 27. ledna 2021.

Začátek testů bude vždy ve 14:00, ukončení po 17:00 hod.

Vyhodnocení testů proběhne cca. do jednoho týdne (Ukázka vyhodnocení z předchozích let )

Těšíme se na setkání                                                                                 Vedení gymnázia

Kontaktní e-mail: zavadil@gymst.cz

Výsledky budou odeslány na e-maily nejpozději do dvou týdnů.

Pro zajímavost pár čísel z loňského testování (2020):
        Testů nanečisto se nakonec zúčastnilo 157 (z 172 přihlášených) žáků devátých tříd, 57 (z 68 přihlášených) žáků pátých tříd. Na testy bylo nakopírováno celkem 3668 oboustranných listů A4 testových sešitů a záznamových archů, ty byly vloženy do 34 obálek. Další desítky kopií naskočilo tiskem pokynů pro zadavatele a organizačních informací.

14 zadávajících strávilo celkem 17 x 3 = 51 hodin u zadávání testů, dalších 12 učitelů desítky hodin při opravování testů.

Věříme, že účast v testování nanečisto pomůže budoucím studentů středních škol při přípravě na Jednotné testy v rámci letošního přijímacího řízení. Těšíme se na shledanou v dubnu :-)

• Sekretariát: 585 094 101, mobil: 702 086 975
      • Horní náměstí 5, 785 01 Šternberk