•  TESTY NANEČISTO

Stejně jako v předchozích letech nabízíme uchazečům možnost vyzkoušení testů přímo v naší škole za podmínek, které budou odpovídat "ostrým" testům (čas, záznamový arch). Testy škola zdarma vyhodnotí a účastníkům těchto ilustračních testů poskytne výsledky (e-mailem).

Abychom mohli nachystat dostatečný počet testů a místností, potřebujeme, aby se zájemci o testování nanečisto zaregistrovali v internetovém formuláři, který bude zpřístupněn od 1. 1. 2020

(Registrace bude ukončena 20. ledna v 18:00).

Registrační formulář - klikněte

Na e-mail zadaný v registraci bude zasláno potvrzení o registraci a po skončení registrace pozvánka k testům. Na stejný e-mail budou také zaslány výsledky testů.

Testy nanečisto proběhnou na ve dvou termínech – pro žáky z devátých tříd v úterý 28. ledna 2020 a pro žáky z pátých tříd ve středu 29. ledna 2020.

Začátek testů bude vždy ve 14:00, ukončení po 17:00 hod.

Vyhodnocení testů proběhne cca. do jednoho týdne (Ukázka vyhodnocení z předchozích let )

Těšíme se na setkání                                                                                 Vedení gymnázia

Kontaktní e-mail: zavadil@gymst.cz

Výsledky budou odeslány na e-maily nejpozději do dvou týdnů.

Pro zajímavost pár čísel z loňského testování (2019):
        Testů se nakonec zúčastnilo 195 zájemců z 9. tříd (přihlášeno 212) a 65 zájemců z 5. tříd (přihlášeno 70).
        Deváťákům zadávalo 14 učitelů ve stejném počtu učeben, páťákům 5 učitelů. Testy právě opravuje 7 matikářů a 7 češtinářů.

Bylo vytištěno celkem 2950 listů A4 (většinou oboustranně) - testové sešity, záznamové arch, seznamy, pokyny a informace, celkem 252 krát byl stisknut kancelářský sponkovač, použito 38 obálek A4 ...

Věříme, že účast v testování nanečisto pomůže budoucím studentů středních škol při přípravě na Jednotné testy v rámci letošního přijímacího řízení. Těšíme se na shledanou v dubnu :-)