•  TESTY NANEČISTO

Stejně jako v předchozích letech nabízíme uchazečům možnost vyzkoušení testů přímo v naší škole za podmínek, které budou odpovídat "ostrým" testům (čas, záznamový arch). Testy škola zdarma vyhodnotí a účastníkům těchto ilustračních testů poskytne výsledky (e-mailem).

Abychom mohli nachystat dostatečný počet testů a místností, potřebujeme, aby se zájemci o testování nanečisto zaregistrovali v internetovém formuláři, který bude zpřístupněn od 1. 1. 2019

(Registrace bude ukončena 18.1.2019 v 18:00).

Na e-mail zadaný v registraci bude zasláno potvrzení o registraci a po skončení registrace pozvánka k testům. Na stejný e-mail budou také zaslány výsledky testů.

Testy nanečisto proběhnou na ve dvou termínech – pro žáky z devátých tříd v úterý 22. ledna a pro žáky z pátých tříd ve středu 23. ledna 2019.

Začátek testů bude vždy ve 14:00, ukončení po 17:00 hod.

Vyhodnocení testů proběhne cca. do jednoho týdne (Ukázka vyhodnocení z předchozích let )

Těšíme se na setkání                                                                                 Vedení gymnázia