Do fotoalba byla přidána nová galerie III.A v Legiovlaku v Olomouci.
V pondělí 22.6. se žáci tercie zúčastnili exkurze o československých legiích v Legiovlaku, který je umístěný na 1. nástupišti olomouckého hlavního nádraží. Po úvodním dokumentu promítanému v jednom z vagónů jsme si průvodcem prohlídli další vagony, například štábní, poštovní, nemocniční apod. Načerpali jsme mnoho zajímavých informací, které například v učebnicich nenajdeme, měli jsme prostor i na dotazy.
Protože učivo o legiích je součástí osnov pro 8. ročník, byla exkurze perfektním doplněním učební látky.