• Úřední hodiny po dobu prázdnin

• Úřední hodiny po dobu prázdnin jsou každé pondělí 9:00 - 11:00. V tuto dobu bude vždy přítomen minimálně jeden člen vedení školy + pracovnice kanceláře.

• Konečně zelené a voňavé atrium. A snad také nová učebna pod širým nebem

• V průběhu letošního školního roku se zásadně proměnilo atrium u sekce. V předjaří bylo atrium radikálně vyklizeno a navezením kačírku (původní kamenivo z říčního písku) byl vytvořen mírný svah, který byl osázen levandulemi, okrasnými česneky a klematisem pro potažení plůtku u zdi školní budovy. Dominantou prostoru se stává fíkovník, který je nyní vysoký asi 40 cm.
            V následující etapě byla vysázena další část atria, tentokrát byla zvolena okrasná jabloň, aronie
            (černý jeřáb), klokoč, muchovník (indiánská borůvka), kamčatské borůvky, latnaté hortenzie
            a motýlí keř.
            Do prostoru ještě přibude několik mobilních laviček.
            Nyní se paní prof. Jana Husáková se členy předmětových komisí zamýšlí nad tím, jaké zvolit didaktické prvky pro atrium, zvažuje se zakreslení časové přímky, slepých map republiky, Evropy i celého světa na dlažbu nebo na stěny, umístění nástěnných i magnetických tabulí / tak, aby prostor mohl sloužit za pěkných dnů jako zelená, voňavá a svěží učebna pod širým nebem. Počítá se také s tím, že někteří studenti budou chtít za teplých dnů v tomto pěkném prostředí trávit velké přestávky.

Do fotoalba byla přidána nová galerie Konečně zelené a voňavé atrium. A snad také nová učebna pod širým nebem.