• Vystoupení VIII.A na maturitním plese (7. 12. 2018)

• „Ředitelské volno“ 3. a 4. 1. 2019

• Ředitelka školy vyhlašuje volný den z organizačních a provozních důvodů (dle § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., školský zákon) na dny 3 a  4. 1. 2019. Žáci mají stravu na tyto dny ve školní jídelně odhlášenu.

• Mikuláš

• Již tradičně navštívil 5. prosince i naši školu Mikuláš.

Mikuláš v doprovodu čertů a anděla prošel postupně všechny třídy, studenti se pobavili nad vzkazy od svých učitelů, mezi kterými byla samozřejmě spousta mikulášských a andělských pochval, zazněla ale také některá varování, která důrazně přednesli čerti.

Dnešní milá akce, kterou zorganizovala studentská rada našeho gymnázia, jistě podpořila atmosféru blížících se Vánoc.

• Vánoční fotbalový turnaj O pohár gymnázia – 2.místo

• Naše družstvo nižšího gymnázia se zúčastnilo již tradičního vánočního fotbalového turnaje O pohár gymnázia Šternberk, který se uskutečnil na naší sportovní hale za finanční podpory města Šternberk. Turnaj měl velice dobrou sportovní úroveň, viděli jsme řadu špičkových utkání a v konkurenci základních šternberských škol  a ZŠ Bohuňovice skončilo naše družstvo na skvělém 2. místě. Tohoto výborného úspěchu jsme dosáhli, když jsme porazili ZŠ Bohuňovice 3-1, ZŠ Svatoplukovu 4-2 a prohráli s vítězi turnaje ZŠ Dr. Hrubého Šternberk 1-11. Podívejte se na fotečky z turnaje.

Všem zúčastněným děkujeme za perfektní reprezentaci našeho gymnázia.

Do galerie Turnaj - O pohár gymnázia 2018 byly přidány fotografie.

• FOTBALOVÝ TURNAJ VYŠŠÍHO GYMNÁZIA 2018

• Ve dnech 15.11.2018 a 29.11.2018 se uskutečnila akce Fotbalový turnaj vyššího gymnázia. Zvítězila třída 2.A. Cenu nejlepšího střelce získal Jan Petričák(4.A) a nejlepším brankářem se stal Vojtěch Sviták(V.A).

František Čermák, 4.A

Do galerie FOTBALOVÝ TURNAJ VYŠŠÍHO GYMNÁZIA 2018 byly přidány fotografie.